Zapraszamy:
Zadzwoń do nas: +48 512 512 227

Rozpoczęcie nowego sezonu Dolnośląskiej Ligi Wraków

Wyścigi wraków są coraz popularniejsze. Dają mnóstwo adrenaliny, frajdy i mamy bardzo zaciętą rywalizacje. Już 10 października pierwsze zawody nowej edycji Dolnośląskiej Ligi Wraków.
Dolnośląska Liga Wraków cieszyła się w ostatnim sezonie dużym zainteresowaniem, dodatkowo po spotkaniu integracyjnym duża część naszych zawodników jest nadal głodna jazdy więc wychodzimy na przeciw oczekiwaniom - mówi Grzegorz Kuźma, organizator ligi.

Już 10 października startuje nowy sezon Dolnośląskiej Ligi Wraków który zaczynamy w 2021roku rundą w Strzyżowcu a sezon skończymy w 2022 roku! Przewidujemy standardowo wyścigi eliminacyjne w Łomnicy, Dobkowie oraz w Bolkowie. O reszcie będziemy na bieżąco informować na naszej stronie na FB. Jak podczas ostatnich edycji z każdego wyścigu eliminacyjnego zbieracie punkty do klasyfikacji generalniej. Ostatnia próba będzie wielkim finałem cyklu imprezy oraz zakończeniem sezonu DLW, podczas której wyłonimy mistrza dolnego śląska.

Standardowo mamy dla Was do wyboru kategorię PRO czyli auta dozwolenie przerobione z wzmocnieniami na oponach sportowy jodełkach itp. Kategoria cywil czyli nic do auta nie dokładamy, jedynie możemy osłonić miskę olejową przed zniszczeniem, poza tym żadnych wzmocnień profili rur czy pałąków, w tej kategorii jedziemy na oponach zwykłych z homologacją drogową. I oczywiście kategoria Junior która cieszy się dużym zainteresowaniem młodych talentów. wpisowe kategoria pro 250zł kategoria cywil oraz junior 200zł. Możemy zdradzić że pierwszy wyścig w Strzyżowcu odbędzie się na torze w kształcie "gruszki", będzie naprawdę szybko i wymagająco. Dla każdej załogi zapewniamy w cenie wpisowego napój oraz ciepły posiłek. szykujcie swoje wraki zbierajcie siły i zapisujcie się na listę startową.

zapisy prowadzą Koneser telefon 512 512 227
oraz Artur tel 785 485 519
do zobaczenia na miejscu !
Organizatorem zawodów jest:
PHU U KONESERA Grzegorz Kuźma
Artykuł opublikowany na stronie: 24jgora.pl

Numer telefonu

+48 512 512 227


Zadzwoń teraz

Adres Email

mediakoneser@gmail.com

Napisz teraz

Siedziba Biura

ul. Daszyńskiego 16 G

58-533 Mysłakowice

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Kontakt telefoniczny
+48 512 512 227
Adres EMail
mediakoneser@gmail.com