Zapraszamy:
Zadzwoń do nas: +48 512 512 227

Media o skupie aut Lubań

Wybrane artykuły z innych mediów


Wrakami w cyklu pucharowym


W Łomnicy, koło Jeleniej Góry odbył się pierwszy wyścig wraków z cyklu Dolnośląskiej Ligi Wraków. Wysoka temperatura, zwroty akcji, zacięta rywalizacja - to elementy, które towarzyszyły imprezie organizowanej przez Konesera. Po imprezie sportowej skupiliśmy niektóre z wraków.

Czytaj więcej!

Rozpoczęcie nowego sezonu Dolnośląskiej Ligi Wraków


Wyścigi wraków są coraz popularniejsze. Dają mnóstwo adrenaliny, frajdy i mamy bardzo zaciętą rywalizacje. Już 10 października pierwsze zawody nowej edycji Dolnośląskiej Ligi Wraków.

Czytaj więcej

Masz stary samochód? Zezłomuj go legalnie zamiast wyrzucać części do lasu


Pozbycie się starego samochodu może być o wiele bardziej kłopotliwe, niż auta kilkuletniego o stosunkowo dużej wartości. W takim przypadku należy skorzystać z usług licencjonowanej stacji demontażu zamiast wyrzucać części do lasu.

Czytaj więcej

Nie trać! Sprzedaj auto na złom.


Masz samochód, którego naprawy przewyższają wartość pojazdu, a jego sprzedaż nie jest już możliwa? Skorzystaj z oferty auto złomowania w Jeleniej Górze.

Czytaj więcej

Sponsoring KONESER Team


Aktualnie wspieramy drużyne sportową występującą w zawodach motorowych typu WrakRace. Nie wykluczamy wsparcia innych ciekawych inicjatyw. Jeżeli szukasz wsparcia a masz ciekawy projekt to zapraszamy do kontaktu. Prosimy o przedstawienie swojego pomysłu oraz opisanie formy wsparcia jakiej oczekujesz!

Zapraszamy

Oferta dla Sklepów


Chciałbyś wprowadzić używane części samochodowe do swojej oferty? Zapraszamy do kontaktu, oferujemy hurtowe zakupy dla firm.

Zapraszamy

Numer telefonu

+48 512 512 227


Zadzwoń teraz

Adres Email

mediakoneser@gmail.com

Napisz teraz

Siedziba Biura

ul. Daszyńskiego 16 G

58-533 Mysłakowice

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Kontakt telefoniczny
+48 512 512 227
Adres EMail
mediakoneser@gmail.com