Zapraszamy:
Zadzwoń do nas: +48 512 512 227

Jak nie stracić na wraku. Auto złomowanie Lubań

Masz samochód, którego naprawy przewyższają wartość pojazdu, a jego sprzedaż nie jest już możliwa? Skorzystaj z oferty auto złomowania w Jeleniej Górze.

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami każdy samochód musi być zarejestrowany i ubezpieczony. I to niezależnie od tego, w jakim jest stanie, czy nadaje się do jazdy i czy ktokolwiek z niego jeszcze korzysta. Trzeba przy tym pamiętać, że posiadanego samochodu nie można ot tak sobie odstawić na parking i przestać płacić ubezpieczenie. Samochodu nie można tez wyrejestrować tymczasowo by czekał w garażu na lepsze czasy. Zwykle na związane z taką sytuacją problemy natrafiają właściciele aut, które zostały rozbite, a ubezpieczyciele sklasyfikowali szkodę jako całkowitą. Jeśli wówczas nie chcemy już płacić składki OC za unieruchomione auto, warto skorzystać z profesjonalnej oferty złomowania auta.

Auto Złomowanie Lubań

Wśród ofert tego typu, wyróżnia się Firma KM Szrot, zajmująca się recyklingiem używanych samochodów. To legalny i w pełni profesjonalny demontaż pojazdów, odpowiadający wymogom wszystkich procedur prawnych. Firma KM Szrot zajmuje się kompleksowo wszystkim, co związane jest z samochodami osobowymi, zaczynając od skupu aut, a kończąc na takich zadaniach, jak kasacja samochodu czy też jego złomowanie. Bez najmniejszego problemu można nabyć tu również części do różnych modeli samochodów popularnych marek.

Pozbycie się starych pojazdów o znikomej wartości jest kłopotliwe z uwagi na brak nabywców. W takich sytuacjach złomowanie samochodu może okazać się bardzo korzystne, bowiem unikniemy kosztów dalszego utrzymywania niepotrzebnego auta.

Auto złom Lubań – jak to działa?

Udając się do stacji demontażu, KM Szrot musimy mieć przy sobie dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający naszą tożsamość oraz koniecznie dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu (jeśli taka była wydana) lub inny dokument potwierdzający dane zawarte w dowodzie rejestracyjnym.

Pamiętajmy, że auto musi być kompletne. Czyli jego masa nie może być mniejsza niż 90 proc. masy nowego pojazdu.

Profesjonalne auto złomowanie polega neutralizowaniu wszelkich substancji, które mogłyby zagrozić środowisku. Następnie przeprowadzany jest recykling przy pomocy specjalistycznych maszyn. Elementy których nie można poddać recyklingowi są utylizowane.

Stacja demontażu unieważnia dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz tablice rejestracyjne pojazdu. Następnie wydaje oświadczenia o ich unieważnieniu oraz zaświadczenie potwierdzające zezłomowanie pojazdu. Zaświadczenie wydawane jest w trzech egzemplarzach – jeden dla właściciela pojazdu, jeden dla stacji demontażu i jeden dla wydziału komunikacji.

Zachęcamy również klientów z Jeleniej Góry do startu w imprezie typu Wrak Race zanim ostatecznie zdecydują się na auto złomowanie pojazdu – pisze w swojej ofercie KM Szrot. Brak takiego pojazdu również nie jest przeszkodą. Znajdziemy bowiem tam wiele modeli, które w wyścigu wraków mogą z powodzeniem wystartować.

Skup Aut Lubań

Oferta Firmy KM Szrot to nie tylko złomowanie auta. Przedsiębiorstwo zajmuje się również ich skupem. Firma skupuje samochody popularnych, o różnych wielkościach czy masie z terenu Jeleniej Góry i okolic. Skup aut za gotówkę prowadzony jest przez zespół specjalistów, którzy od wielu lat działają w branży i posiadają niezbędne doświadczenie.

Części samochodowe Lubań

Firma KM Szrot oferuje również szeroką gamę części samochodowych. Legalne, oryginalne używane części samochodowe pochodzące z profesjonalnego procesu demontażu to gwarancja wysokiej jakości i pełnej przydatności do ponownego użycia. Oferta obejmuje sprzedaż stacjonarną, internetową oraz wysyłkową. Dzięki rozbudowanej sieci skupu aut do dyspozycji klientów jest duży asortyment części używanych do niemal wszystkich marek pojazdów. Wszystkie elementy są szczegółowo sprawdzane i testowane, aby kupujący miał pewność, że nadają się do dalszej eksploatacji.

Jak nie stracić na wraku. Auto złomowanie Lubań

Artykuł opublikowany na stronie: 24jgora.pl

Numer telefonu

+48 512 512 227


Zadzwoń teraz

Adres Email

mediakoneser@gmail.com

Napisz teraz

Siedziba Biura

ul. Daszyńskiego 16 G

58-533 Mysłakowice

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Kontakt telefoniczny
+48 512 512 227
Adres EMail
mediakoneser@gmail.com