Zapraszamy:
Zadzwoń do nas: +48 512 512 227

Urzędowa Kasacja Pojazdów Lubań

Nasze przedsiębiorstwo prowadzi działalność w zakresie urzędowego złomowania pojazdów. Jesteśmy licencjonowaną stacją demontażu pojazdów w województwie dolnośląskim. Przyjmujemy pojazdy przeznaczone do zezłomowania. Skupujemy pojazdy, które nie kwalifikują się do dalszej jazdy lub jego naprawa przewyższa wartość auta. Właściciel otrzymuje gotówke za oddany samochód, kwota uzależniona od wagi pojazdu oraz aktualnej stawki za kilogram. Wydajemy także zaświadczenia oraz niezbędne dokumenty, które umożliwiają dokonanie urzędowego wyrejestrowania samochodu, w przypadku jego kasacji.

Wykaz dokumentów, które musimy przygotować do celów kasacji:

5

potrzebnych dokumentów
do kasacji

*dowód osobisty właściciela pojazdu

dowód rejestracyjny

kartę pojazdu

tablice rejestracyjne

umowę kupna


*przypadek 1: w przypadku, gdy występuje współwłaściciel lub w przypadku nieobecności właściciela należy przedstawić pisemne upoważnienie.
*przypadek 2: Jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę, należy załączyć dokumenty firmy (wpis do ewidencji lub KRS), oraz upoważnienie dla przedstawiciela firmy do wyzłomowania pojazdu.

W innych nie opisanych przypadkach zawsze jest rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Legalna kasacja pojazdu. Kasacja pojazdu odbywa się w licencjonowanej Stacji Demontażu Pojazdów.

Co dzieje się dalej?

Samochód zostaje zabrany przez auto skup na lawetę, a następnie rozebrany na części pierwsze. Pozyskane wyposażenie, które nadaje się jeszcze do używania, zostaje przekazane na sprzedaż. Reszta elementów zostaje pogrupowana ze względu na użyte tworzywa m.in.: stal, karoserie, silniki, skrzynie biegów, szyby samochodowe, zużyte opony czy kable. Są one oddane do utylizacji, według ogólnych wymogów prawnych.

Numer telefonu

+48 512 512 227


Zadzwoń teraz

Adres Email

mediakoneser@gmail.com

Napisz teraz

Siedziba Biura

ul. Daszyńskiego 16 G

58-533 Mysłakowice

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Kontakt telefoniczny
+48 512 512 227
Adres EMail
mediakoneser@gmail.com