Zapraszamy:
Zadzwoń do nas: +48 512 512 227

Świadczymy usługi w zakresie:


Kasacja złomowanie

Załatwiamy wszelkie sprawy dotyczące urzędowej KASACJI pojazdów. Wystawiamy kompletną dokumentację po zezłomowaniu. Zajmiemy się się kasacją Twojego auta w każdym aspekcie: od odebrania autolawetą pojazdu, poprzez uczciwą wycenę, po wystawienie dokumentów. Złomujemy auta od A do Z : WYSTARCZY JEDEN TELEFON! Posiadamy własny transport, działamy na terenie CAŁEGO DOLNEGO ŚLĄSKA! Odbierzemy Twoje auto, załatwimy za Ciebie wszystkie formalności.

Skup aut

Skupujemy auta każdej marki, w każdym stanie Twoje auto uległo wypadkowi? Miałeś stłuczkę? Naprawa auta jest dla Ciebie nieopłacalna? ZADZWOŃ! POZBAWIMY CIĘ PROBLEMU SZYBKO SPRAWNIE I PROFESJONALNIE!

Skup złomu stalowego i metali kolorowych

Profesjonalnie zajmujemy się RECYKLINGIEM. Dbanie o środowisko jest naszym priorytetem. Prowadzimy skup złomu, metali kolorowych. Oferujemy konkurencyjne ceny i dobrze wytarowane wagi!

Auto częśći

Prowadzimy sprzedaż używanych części samochodowych na dużą skalę. ZADZWOŃ bądź odwiedż nas na terenie firmy, a na pewno pomożemy dopasować poszukiwany element Twojego auta!

Transport i lawety

Posiadamy własną flotę autolawet. W razie potrzeby transportu Twojego niesprawnego auta ZADZWOŃ! Zajmiemy się tym szybko i sprawnie.

Firma działa bez przerwy od 1999 roku. Zaufało nam tysiące klientów. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz pełen profesjonalizm. Możesz nam zaufać!

Numer telefonu

+48 512 512 227


Zadzwoń teraz

Adres Email

mediakoneser@gmail.com

Napisz teraz

Siedziba Biura

ul. Daszyńskiego 16 G

58-533 Mysłakowice

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Kontakt telefoniczny
+48 512 512 227
Adres EMail
mediakoneser@gmail.com