Zapraszamy:
Zadzwoń do nas: +48 512 512 227

Skupujemy pojazdy od 1999 roku – skorzystaj na naszym doświadczeniu, uzyskując najlepszą kwotę za swoje auto

Skup Aut Lubań kupimy każdy samochód!

Zajmujemy się auto skupem na dolnymśląsku od 1999 roku.

Gotówka od ręki

Skupujemy auta sprawne, uszkodzone, powypadkowe, bez ważnych opłat, ciężarowe, stan techniczny oraz rok bez znaczenia. Każde auto odbieramy własnym transportem bez dodatkowych opłat. W naszym skupie aut cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Auto złom Lubań

Zajmujemy się również auto złomowaniem w Jeleniej Górze i okolicach. Skupujemy auta na złom. Jeśli chcesz się legalnie pozbyć auta to zapraszamy do naszego auto złomowania i kontaktu telefonicznego.

Auto Kasacja Lubań

PHU U Konesera to jedna z nielicznych legalnych Stacji Demontażu Pojazdów. Tu możesz legalnie pozbyć się swojego auta, które nie nadaje się do dalszej eksploatacji.

Skup złomu Jelenia Góta

Jako złomowisko Lubań wypracowaliśmy renomę punktu, w którym wszystko przeprowadzane jest sprawnie, w atrakcyjnej dla klienta cenie oraz zgodnie z prawem. Funkcjonując jako złom Lubań skupujemy zarówno od klientów indywidualnych, jak i od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Jeśli jest taka konieczność, towar skupujemy własnym transportem. Oferujemy także pomoc w zakresie demontażu elementów celem pozyskania surowców wtórnych.

Dane teleadresowe

Numer telefonu

+48 512 512 227


Zadzwoń teraz

Adres Email

mediakoneser@gmail.com

Napisz teraz

Siedziba Biura

ul. Daszyńskiego 16 G

58-533 Mysłakowice

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Kontakt telefoniczny
+48 512 512 227
Adres EMail
mediakoneser@gmail.com