Zapraszamy:
Zadzwoń do nas: +48 512 512 227

Złomowisko Lubań


Złom to nasza druga profesja. Skupujemy nie tylko auta na złom, ale też złom różnego rodzaju. Klientom oferujemy między innymi: skup metali takich jak stal, skup metali kolorowych takich jak miedź, czy skup akumulatorów. W ofercie skupu przyjmujemy również: złom kable w izolacji, silniki elektryczne, złom ołowiu i cynku, stal kwasowa, nikiel i stal stopowa, aluminium.

Jako złomowisko Lubań wypracowaliśmy renomę punktu, w którym wszystko przeprowadzane jest sprawnie, w atrakcyjnej dla klienta cenie oraz zgodnie z prawem. Funkcjonując jako złom Lubań skupujemy zarówno od klientów indywidualnych, jak i od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Z uwagi na zakres działalności naszego złomowiska, czyli całe województwo dolnośląskie jeśli jest taka konieczność, towar skupujemy własnym transportem. Oferujemy także pomoc w zakresie demontażu elementów celem pozyskania surowców wtórnych.

Zajmujemy się zwłaszcza hurtowym skupem złomu. Skupujemy złom bezzwłocznie, co jest korzystne dla osób, którym zależy na szybkim pozyskaniu gotówki. Dlatego tak wiele osób jest zachęconych do współpracy i na terenie Lubania jesteśmy polecaną firmą. Warto się do nas zgłosić, kiedy poszukuje się rzetelnego złomowiska, w jakim transakcje dokonywane są szybko.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem złomu.

Numer telefonu

+48 512 512 227


Zadzwoń teraz

Adres Email

mediakoneser@gmail.com

Napisz teraz

Siedziba Biura

ul. Daszyńskiego 16 G

58-533 Mysłakowice

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas.

Kontakt telefoniczny
+48 512 512 227
Adres EMail
mediakoneser@gmail.com